Rusça Kursu

Kocaeli English Academy verdiği tüm eğitimlerde, öğrencinin başarılı olması için student tracking system ile (öğrenci takip sistemi) eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmeliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

  Yüksek Ders Saati
  Konuşma Odaklı Eğitim
  Alanında Uzman Yabancı Eğitmenler
  Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği
  Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)
  Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar
  %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen 6 seviyelik eğitim sistemini uygulamaktadır.

A1 Seviyesi

A1 seviyesinde biri ile tanışabilir kendinizi tanıtabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizin için söylediklerini tekrar eder ve yavaş konuşursa kendi seviyenize uygun olan cümleleri anlayabilirsiniz. Gündelik ihtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayabilirsiniz.

A2 Seviyesi

A2 seviyesinde ev, iş, mutfak alışverişi gibi sık kullanılan konular hakkında konuşabilir, yakın çevreniz ile gündelik konuşmalar yapabilir, ailenizdeki kişileri ve kendinizi tanıtabilirsiniz. Hatta şakalar bile yapabilirsiniz.

B1 Seviyesi

B1 seviyesinde resmi konuşmaların sizin
seviyenize uygun olan cümlelerini anlayabilir,
ana dili Rusça olan biri ile iletişime
rahat bir şekilde geçebilir ve kendi fikirlerinizi açıklayabilirsiniz.

B2 Seviyesi

B2 seviyesinde konuşulan konuların eksilerini, artılarını, avantajları ve dezavantajlarını yorumlayabilir, akıcı aynı zamanda rahat bir şekilde kendini duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz.

C1 Seviyesi

C1 seviyesinde mesleki ve teknik alanlarda rahatça sohbet edebilir, metinlerde bulunan gizli anlamları anlayabilir ve kendi metinlerinizi hazırlayıp sunum yapabilirsiniz.

C2 Seviyesi

Spesifik konuları anlayabilir, kompleks yazıları okurken bile zorlanmazsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra anadili Rusça olan biri ile aranızdaki farkı anlamak çok zor olacaktır.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Menü