İspanyolca Kursu

Kocaeli English Academy verdiği tüm eğitimlerde, öğrencinin başarılı olması için student tracking system ile ( öğrenci takip sistemi) eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemmelliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

  Yüksek Ders Saati
  Konuşma Odaklı Eğitim
  Alanında Uzman Eğitmenler
  Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği
  Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)
  Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar
  %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen 6 seviyelik eğitim sistemini uygulamaktadır.

A1 Seviyesi

Bu seviyede İspanyolca ile tanışır ve kendinizi tanıtmayı öğrenirsiniz. A1 seviyesini bitirdiğinizde basit kelime ve cümleler ile birlikte kendinizi, çevrenizi ve yaşadığınız yeri basit düzeyde anlatabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

A2 Seviyesi

Bu seviyede öğrendiğiniz kelimeleri, cümle yapılarını kullanarak cümleler oluşturup, kendinizi açıklayabilecek duruma gelirsiniz. Yaşanan olaylar ve konuşmalar arasında bağlantı kurmaya başlarsınız. Basit cümleler ile bu olaylar hakkında konuşabilirsiniz.

B1 Seviyesi

B1 seviyesini bitirdiğinizde hobi ve ilgi alanlarınızdan, yaşadığınız durumlardan bahsedebilir, karşınızda ki kişi net ve anlaşılır biri ise konuların önemli noktalarını ve kendi fikrinizin gerekçelerini sunabilir bu konularda açıklamalar yapabilirsiniz.

B2 Seviyesi

B2 seviyesinde kendinizi hem sözlü hemde yazılı olarak doğal bir şekilde zorlanmadan ifade edebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde dile getirebilir ana dili İspanyolca olan biri ile konuşurken zorluk yaşamazsınız. Kısa metinler yazabilir, metinlerde bulunan dolaylı anlatımları ve yan anlamları rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

C1 Seviyesi

C1 seviyesinde dilin kendine has deyimlerini öğrenmiş olur teknik ve mesleki tartışmalara katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

C2 Seviyesi

C2 seviyesinde iş mektupları yazabilir, çeviri yapabilirsiniz. Uzun metinleri rahatlıkla okuyup anlamakta herhangi bir problem yaşamazsınız, artık kendinizi tam anlamıyla ifade eder ve İspanyolcayı ana dil seviyesinde kullanabilirsiniz.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Menü