Hotmelt Yapıştırıcılar Hayatımızın Her Yerinde

Hotmelt yapıştırıcılar hayatımızın her yerinde bulunmaktadır. Günlük yaşantımızda kullandığımız bir çok üründe hotmelt yapıştırıcı kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişimi ve tutkal uygulama cihazlarının gelişimiyle tüketim kapasitelerinde de önemli bir artış olmuştur. Üretim sahalarında çokça kullanılan ve üretim proseslerinin önemli bir parçası olan bu uygulamalar bir çok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle paketleme ve ambalaj sektörlerinde çokça kullanılan üretim malzemesidir.

Colquimica K-Melt yapıştırıcıları 65 yıldır bir çok sektöre hizmet vermektedir. Yapıştırıcılarıyla müşterilerinin isteklerini karşılamak ve üretimde verimli olmaya yönelik ürünlerini geliştirmiştir. Hem avantajlı hem de uygun özellikleriyle bir çok sektöre uygun ürünleri bulunmaktadır. İspanyol firma olan Colquimica avrupa ve asya ülkelerine güçlü tedarik ağı sayesinde hizmet vermektedir.

Colquimica Hotmelt çeşitleri arasında ; K-Melt Yapıştırıcıları , KOLWATER , KOLDEX , KPUR , Hotmelt Temizleyicileri vb. bir çok ürün kategorisi bulunmaktadır. Her ürün kategorisinin farklı özellikleri ve farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz,