FLEX BORU SİSTEMLERİ

Flex tesisatın dikey aksına mesafenin uzun olduğu kurulumlarda tek cidara alternatif olarak önerdiği yaratıcı bir sistemdir. Bu sistem, tek cidar (SW) sistemin teknik özelliklerine sahiptir, anck esneklik avantajı olup modüler değildir; niketim bacalar (30/40m bile) tek parça olarak yapılabilir. Tüm bunlar montaj süresini %50 oranında kısaltır.

Pozitif basınçlı (P1) bacalarda, uygun FLEX KIT bağlantısı sayesinde montajı yapılabilir; contasız olarak, negatif basınçta (N1) çalışan kurulumlarda kullanılabilir. Sıcaklık seviyesine bağlı olarak problem de yaratmaz, 450°C’ye kadar test edilmiştir.

LAbratıarda testlerden geçirilmiş V2 korozyon dayanımı, sıvı, katı ve gaz yakıtla çalışan her türlü tesisata uyumuna olanak sağlar. FLEX gamındaki tüm bağlantı parçaları, mükemmel seviyedeki performasnslarıyla CE işaretlemesine sahip olmuştur. Bu FLEX sistemini emniyetli ve zaman içersinde güvenilebilir bir sistem haline getirir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

    • Baca sistemlerine ait çift sarım çapraz kesitli FLEX sistem esnek kanalları UNI EN 1856-2 normlarına uygun olup CE belgesine sahiptir; her tür evsel veya endüstriyel tesis için ve gerek kuru gerekse de yoğuşmalı türdeki yakıtlar için uygundur.
    • İç duvar düz 0,1mm kalınlığında AISI 316L paslanmaz çeliktir ve V2 tipi korozyo aşınma direnci derecesine sahiptir.
    • Kıvrımlı dış duvar 0,1mm kalınlığında AISI 316L paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

    Kurulum üreticinin talimatlarına uygun olarak gerçekleştirlmelidir. Yanma ürünlerinin egzos (atık gaz boşaltımı) sistelerinin kurulumu, geçerli mevzuat kuralları tarafından öngörülen kanunların gerektirdiği azami özen ile yapılmalıdır.

Menü