Almanca Kursu

Kocaeli English Academy  verdiği tüm eğitimlerde, öğrencinin  başarılı olması için  student tracking system ile ( öğrenci takip sistemi)  eğitiminin başından sonuna kadar  profesyonel, mükemmelliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar.

 Yüksek Ders Saati
 Konuşma Odaklı Eğitim
 Alanında Uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler
 Ücretsiz Kitap ve Materyal Desteği
 Student Tracking System (Öğrenci takip sistemi)
 Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar
 %100 Memnuniyet Garantisi

English Academy Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen 6 seviyelik eğitim sistemini uygulamaktadır.

A1 Seviyesi

Bu seviyede Almanca ile tanışırsınız. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyede Almanca öğrenmiş olursunuz. Ana dili Almanca olan biri ile konuşurken karşınızdaki kişi size yardıma hazırsa sizin için yavaş ve anlaşılabilir bir şekilde konuştuğunda, kendinizi ifade edebilir ve tanıtabilirsiniz.

A2 Seviyesi

Bu seviyeyi başarılı bir şekilde tamamladığınızda artık sosyal hayatınızda kendinizi açıklayabilir, sıkça kullanılan yakın çevre, alışveriş, iş konularında karşınızdakini anlayabilir ve anlatabilirsiniz.

B1 Seviyesi

Bu seviyeyi bitirdikten sonra basit cümleler ile akıcı ve standart bir şekilde konuşabilir, hiç problem yaşamadan yaşanan olayları ve tecrübelerinizi anlatabilir aynı zamanda söz konusu iş, okul veya boş zaman gibi olan konularda en önemli  noktaları bile anlayabilirsiniz. Kendi fikrinizin gerekçelerini sunabilir bu konularda açıklamalar yapabilirsiniz. B1 Seviyesini bitirdiğiniz de (ZD) Zertifikat Deutsch (Almanca Sertifikası) sınavına girebilirsiniz.
B2 Seviyesi

Bu seviyeyi bitirdiğinizde hem siz hemde karşı taraf için doğal ve akıcı bir konuşmaya sahip olmuş olacaksınız, uzman olduğunuz konularda karşı taraf ile teknik ve mesleki tartışmalara girebilecek, kendi görüşünüzü karşı tarafa orta düzeyde  tüm ayrıntıları ile açıklayabilirsiniz. B2 Seviyesini bitirdiğinizde (ZD Beruf) Zertifikat Deutsch für den Beruf (Meslek için Almanca Sertifikası) sınavına ve (ZMP) Zentrale Mittelstufenprüfung (Merkezi Orta Seviye Sınavı) sınavına girebilirsiniz.

C1 Seviyesi

C1 Seviyesini bitirdiğiniz de uzun metinleri, bu metinlerde bulunan dolaylı anlatımları anlayabilir ve bu dolaylı anlatımları sizde kullanabilirsiniz. Açık ve ayrıntılı tarzda karmaşık konuları anlayabilir, bu konular hakkında fikir üretebilir ve fikrinizi karşı tarafa sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.  (ZMP) Zentrale Mittelstufenprüfung’u (Merkezi Orta Seviye Sınavını) problem yaşamadan geçebilirsiniz.

C2 Seviyesi

C2 seviyesini bitirdiğinizde Almancayı ana diliniz gibi kullanabilirsiniz. Kendinizi doğal, düzgün ve ayrıntılı bir şekilde ifade etmek sizin için çok kolay olacaktır.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Menü