14-17 Yaş Arası İngilizce Kursu

Kocaeli English Academy verdiği tüm eğitimlerde, öğrencisinin başarılı olması için student tracking system ile ( öğrenci takip sistemi) eğitiminin başından sonuna kadar profesyonel, mükemelliyetçi ve kalite odaklı bir eğitim almasını sağlar. 

 Kitap ve Materyal Desteği
 Alanında uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler
 Yüksek Ders Saati ( Her Seviyede 140 Saat Eğitim )
 Konuşma Odaklı Eğitim
 Student Tracking System (Öğrenci Takip Sistemi)
 Yabancı Eğitmenlerle Konuşma Kulüpleri
 Ücretsiz Eğitim Tekrarı ile %100 Başarı Garantisi
 Ücretsiz Birebir Özel Ders Desteği
 Talk On The Phone Aktivitesi ( Öğrencilerimiz ile eğitim saatleri dışında telefon üzerinden ingilizce sohbet )
 Çağımızın Teknolojisine Uygun Modern Sınıflar

 

Lise çağındaki öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerini, yaş ve İngilizce seviyelerini göz önüne alarak planlamaktayız. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlarken klasik öğretim modeli yerine daha zengin içeriğe sahip kapsamlı eğitim modelini benimsemekteyiz.  Lise öğrencilerimizi uluslararası  geçerliliğe sahip  6 Kurluk   eğitim sistemi ile hazırlamaktayız.

A1 Begginer Seviyesi – Ön Hazırlık
Öğrenci dil ile ilk burada karşılaşılır. Günler, aylar ve sayılar gibi temeller öğretilir. İlk cümleler kurulmaya, ilk kelimeler ezberlenmeye başlanır.

A2 Elementary Seviyesi
Bulunduğu ortamdaki kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ile basit düzeyde iletişim kurabilir. Kendini tanıtır, nereden geldiği, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzer temel konularda iletişim kurabilir.
B1 Pre-Intermediate Seviyesi
Kendi gereksinimlerini karşılayabilir,
yakın çevresini tanıtabilir ve günlük ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilir.
Aile, iş, alışveriş, arkadaşlar ve kişisel konularda sıkça kullanılan kelimeleri, deyimleri ve cümleleri anlayabilir.
B2 Intermediate Seviyesi
Öğrenmiş olduğu dili etkin bir şekilde kullanabilir, başından geçen olayları, hayallerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını anlatabilir. Yapmış olduğu planları nedenleri ile açıklayabilir. Cümleler arasında bağlantı kurarak kendi fikirlerini ortaya koyar ve konuşmalara dahil olabilir.
C1 Upper-Intermediate Seviyesi
Akıcı bir şekilde, anadili İngilizce olan biri ile iletişime geçebilir, soyut ve somut olarak kullanılan kavramları rahat bir şekilde anlayabilir. Farklı konular üzerinde ayrıntı kullanarak ve anlaşılır bir şekilde kendini açıklayabilir. Uzman olduğu alanlarda tartışmalar sürdürebilir.
C2 Advance Seviyesi
İhtiyacı olan kelimeleri zorlanmadan bulabilir, teknik tartışmalara katılabilir ve İngilizceyi hem akademik alanlarda hem de günlük yaşamda esnek ve etkin bir biçimde kullanabilir.
Uzun metinleri rahat bir şekilde okuyup dolaylı anlatımları fark edebilir.
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Menü